logo

Souhlas s poskytováním osobních údajů

S Vaším souhlasem bude společnost „Vzdělávací společnost pro finanční gramotnost“ (dále jen VSFG) zpracovávat Vaše osobní údaje, abychom Vám mohli poskytovat informace z finančního trhu, o novinkách a nejnovějších produktech. Rádi bychom Vaše údaje využili také k zasílání nabídek k účasti na osobních setkáních, propagačních akcích a k jiným možnostem spolupráce, jakož i k účasti na průzkumech. Dále chceme Vaše údaje použít k získání přehledu o Vašich zkušenostech s produkty na finančním trhu, výsledky odehraných her a v neposlední řadě Vás kontaktovat s nabídkou finanční, právní či účetní konzultace.

K těmto účelům budeme používat nejen Vaše základní údaje, jako jméno a příjmení, ale i další údaje, které nám poskytnete, jako je E-mail, mobilní číslo, město a datum narození. Vaše údaje chceme využít k hlavním dvěma účelům:

 1. Analýza finanční gramotnosti v krajích/obcích/městech a postupným vývojem hry přizpůsobovat a aktualizovat data (jako jsou ceny nemovitostí, nákladovost na životní potřeby, ceny nájmů a služeb).
 2. K tomu, abychom Vám mohli poskytovat informace a nabídky co nejvíce šité Vám na míru.

Vaše údaje budeme využívat jen k popsaným účelům a po dobu, po kterou nám ponecháte svůj souhlas. Kdykoliv se na nás můžete obrátit s dotazem ohledně zpracování Vašich údajů.

Zpracováním osobních údajů je myšleno, že budeme zpracovávat následné údaje či kategorie údajů:

 • Vaše jméno a příjmení
 • Váš datum narození
 • (kvůli rozdělení věkových kategorií a následnému přizpůsobení herního vývoje)
 • Vaše místo bydliště
  (kvůli rozdělení do lokační gramotnosti a přizpůsobení lokálních seminářů)
 • Váš mobilní a elektronický kontakt
  (kvůli zasílání výsledků her, PROMOkódů, nabídka opakovaných služeb, novinky z trhu)
 • Vaše pracovní zařazení
  (kvůli určení rizikové skupiny v životním pojištění a s tím spojenou cenu produktu)

Vaše data budou zpracovávána ručně i automaticky. Můžeme použít některé základní profilování Vašich dat s cílem lépe přizpůsobit navštěvování odborníků v oblasti finanční, účetní i právní a identifikovat kvalifikované odborníky, s nimiž by společnost VSFG mohla spolupracovat.

Zaškrtnutím políčka výše vyjadřujete svůj souhlas s tím, že VSFG může zpracovávat Vaše osobní údaje.

Sdílení osobních údajů s dalšími společnostmi

Vaše osobní údaje mohou být sdíleny s jinými společnostmi skupiny VSFG. Vaše osobní údaje můžeme také sdílet s některými třetími stranami, například s poskytovateli IT pro účely rozvoje systému a technické podpory; auditory a konzultanty, aby ověřili náš soulad s vnějšími a vnitřními požadavky; statutárními orgány, orgány činnými v trestním řízeních a soudních sporech v souladu s právními požadavky; a nástupci nebo obchodními partnery společnosti VSFG či Vzdělávací společností pro finanční gramotnost, z.ú.. V případech které se však netýkají vývoje hry, vás budeme nejprve kontaktovat s nabídkou, kterou pokud přijmete, tak budete s obchodním zástupcem propojeni E-mailem nebo na vaše požádání bude předán mobilní kontakt.

Doba, na kterou budeme zpracovávat vaše osobní údaje je určena na dobu, po kterou budete aktivně využívat našich služeb – to znamená 6 měsíců od poslední hry jenž byla odehrána pod vaším profilem.

Poté Vám bude zaslán upozorňující mail, na který máte 3 měsíce, aby jste projevil/a aktivitu.

Váš souhlas je zcela dobrovolný a může být kdykoliv odvolán na adrese info@vsfg.cz. Na stejné mailové adrese můžete požádat o změnu či opravu osobních údajů, které pro vás uchováváme v rámci osobního profilu. Pokud neposkytnete svůj souhlas nebo pokud jej odvoláte, nebudeme schopni s vám nadále poskytovat služby z finančního prostředí. Stejně tak budeme nuceni Váš účet na www.vsfg.cz nenávratně zrušit/smazat.

E-mail

Rádi bychom Vám poskytovali informace a komunikovali s Vámi efektivně a rychle. Proto dáváme přednost emailu.

Budeme rádi, pokud zakliknutím políčka nahoře budete souhlasit, že můžeme pro komunikaci, zasílání nabídek a výsledků jednotlivých her, spolupráce a pozvánek používat Váš email.

Mobil

Velice oceníme, když budeme mít možnost s Vámi komunikovat telefonicky. Nemáme v úmyslu Vás obtěžovat automatickým voláním. Rádi bychom měli možnost se s Vámi spojit rychle, pokud to bude důležité anebo pokud budeme potřebovat něco operativně projednat, třeba naplánovat schůzku s naším reprezentantem.

Dále mobilní číslo slouží pro ověření v registraci a následně k odemčení všech úrovní hry, jenž FH vyvíjí. Za tímto účelem jsou zasílány SMSky s přístupovými kódy.

Pokud souhlasíte, abychom mohli použít i Vaše telefonní číslo, zaklikněte prosím políčko nahoře na obrazovce.