logo

Pro školy

Unikátní finanční vzdělávání přesahující učebnice

Nabízíme doplnění a rozšíření výuky (podle RVP) v oblastech Ekonomické vzděláváníČlověk a svět práce. Jak s námi začít spolupracovat? První variantou je možnost si najmout našeho moderátora, odborníka z oboru, který u vás ve škole vše zařídí. Druhá varianta nabízí školení vašeho zaměstnance, který se stane vaším vlastním moderátorem.

 • Lze financovat přes granty a dotace

 • Možnost doplnění a rozšíření podle RVP

 • Využití moderních technologií ve výuce

 • Splňuje podmínky distanční výuky

 • Knihovna plná informací ohledně finanční gramotnosti

 • Finanční konzultace s moderátorem zdarma

Náš moderátor

Postavy
 • Více než 10 let zkušeností
  Na finančním trhu se pohybujeme již dlouho a stále rozšiřujeme své znalosti o novinky z tohoto odvětví.

 • Interakce s žáky
  Náš moderátor je připraven odpovídat na otázky vašich žáků a díky svým zkušenostem jim lépe přiblíží danou problematiku.

 • Jednorázová platba
  Najmutí našeho moderátora na předem domluvený termín je možné uhradit formou jednorázové platby. Tato varianta je často využívána pro první vyzkoušení našich služeb.

10 000 Kč

Váš moderátor

Postavy
 • Zaměstnanec školy
  Tím, že pro vás vycvičíme moderátora z řad vašich učitelů, máte jeho čas plně ve svých rukou.

 • Součást dalšího vzdělávání učitelů
  Nabízíme vám možnost, jak dále rozvíjet erudici učitelů. S vybranými pedagogy udržujeme kontakt a dále je rozvíjíme.

 • Garance ceny
  Garantujeme vám zachování ceny i při zvýšení sazebníku.

Paušální měsíční platba: 1 500 Kč
školení moderátora je zahrnuto
v ceně měsíční licence

výsledková listina soutěže o Zlatého gramoťáka

Stupně vítězů

Škola mezinárodních vztahů vítězí v soutěži o Zlatého Gramoťáka

Blahopřejeme a pevně věříme v pokračující spolupráci. O úspěchu této školy se dočtete v následujícím článku na deník.cz.

Přečíst článek
Škola mezinárodních a veřejných vztahů

Škola mezinárodních a veřejných vztahů Praha, Střední odborná škola, Gymnázium s.r.o. se pyšní výjimečným úspěchem, protože vyhrála prestižní soutěž o Zlatého Gramoťáka, která se konala na online platformě Finanční hra. Toto vítězství nejen potvrzuje excelentní vzdělávací standardy této instituce, ale také přináší do školního prostředí novou vlnu nadšení pro finanční gramotnost.

Soutěž, která se zaměřuje na posilování finančních dovedností a ekonomického myšlení, přinesla studentům Školy mezinárodních a veřejných vztahů Praha nejen velkou výzvu, ale také možnost ukázat své schopnosti v oblasti finančního plánování, investic a ekonomiky.

Školní soutěžní tým o Zlatého Gramoťáka prokázal vynikající teoretické znalosti, ale také schopnost prakticky aplikovat finanční principy. Soutěžící se v online prostředí mohli měřit s dalšími školami a talentovanými jednotlivci z celé republiky, čímž tato výhra získává na váze a prestiži.

Jejich vítězství ukazuje, že se škole daří produkovat vynikající studenty, ale také se věnovat komplexnímu vzdělávání, díky kterému mohou studenti vynikat v různých oblastech.

Škola mezinárodních a veřejných vztahů, Střední odborná škola, Gymnázium s.r.o.

Frantisek

Finanční Hra je skvělá kombinace zábavy a praktického vzdělávání. Kdy má jindy člověk příležitost zkusit si odehrát svůj finanční život několikrát a zvolit strategii s největší pravděpodobností úspěchu. Nikdy nebylo snažší vyzkoušet si důležitost pojištění a dobrého cash-flow. Děkujeme za to.

František / Senior Engineering Director

Geis Solutions CZ

Uspořádali jsme skupinovou vzdělávací akci pro naše technicko-administrativní zaměstnance. Tentokrát hravou, protože se uskutečnila prostřednictvím FINANČNÍ HRY, tedy produktu Vzdělávací společnosti pro finanční gramotnost (VSFG). Hrou nás coby moderátor provázel Matouš Mana (přirozený, přátelský, usměvavý, profesionální). Podporoval ho Rudolf Tůma, který celou hru zpestřoval detaily o způsobu vzniku produktu, postřehy z ekonomického prostředí a zajímavými, až absurdními příklady z praxe. Mnohé se často zdály téměř neskutečné, nemyslitelné, ale byly z reálného života. A je jisté, že pokud na podobné situace nejste dostatečně dobře připraveni, můžete být přinejmenším zaskočeni. Nebo vám mohou zlomit finanční vaz úplně.

Firemní vzdělávací akce bývají málokdy vnímány zaměstnanci jako benefit, většinou je berou spíše jako povinnost. V případě FINANČNÍ HRY jsem narazila na zcela opačné reakce. Kolegové personalisté, nevím, zda jste někdy zažili okamžiky, kdy zaměstnancům svítí po absolvování „školení“ oči a zvědavě se ptají, jestli bude další kolo. Nebo jsou naštvaní, že např. z důvodu návštěvy lékaře nemohli na „hru“ dorazit, protože to, co o zážitku slyší od kolegů v kuchyňce, je naplňuje vztekem z ušlé zajímavé příležitosti. To, že zaměstnanci pak za mnou chodí a děkují, že jsem umožnila takovou akci ve firmě uspořádat. Přála bych si, aby si takový pocit naprostého uspokojení mohl dopřát každý personalista, který má co do činění se vzděláváním. Díky moc, VSFG!

Geis Solutions CZ s.r.o.

Lukáš Krump

Kdy dostanete možnost vyzkoušet si nějakou součást života nanečisto? Tady máte možnost „natrénovat si“ finanční stránku celého svého dlouhého pobytu na tomto světě během několika málo hodin. A i když jako by prohrajete a ve hře se z vás nestane největší boháč, stejně zvítězíte, protože se naučíte spoustu věcí, které pak můžete aplikovat v reálném životě.

Lukáš Krump / VŠ učitel

Jaroslav Pokladník

Finanční hra mě zaujala tím, že jsou v ní reálné příklady ze života. Ovládání je přehledné, jednoduché. Hru bych doporučil všem lidem, aby zjistili, jak to funguje, a mohli se podle toho rozhodnout, jak si to nastaví v reálném životě, aby zbytečně nepřicházeli o peníze a byli zajištěni na stáří.

Jaroslav Pokladník / specialista ČSOB Leasing, a.s.

Kateřina Schulzová

Online finanční hra je mílový krok vpřed. Každý středoškolák by si ji měl povinně zahrát. Hráč dokáže během 1,5 hodiny online hraní prožít 30 let svého života. Na reálných pojistných událostech a podobně si vyzkouší, zda zná finanční produkty, zda umí udržet strategii v investování. Naplno pochopí, co pro rodinné cash flow znamená pořídit si potomka. Nemluvě o dalších finančních úskalích, která se mohou vynořit i z vod, kde bychom je nejméně čekali. A je tak snadné na nich ztroskotat. Za mě prostě bomba!

Kateřina Schulzová / finanční zprostředkovatel

Jméno Příjmení

Se společností VSFG spolupracuji už několik let. Během řady projektů jsem zjistil, že její aktéři oplývají nevídanými znalostmi nejen z oblasti finančnictví, ale i z právní a občanské sféry. A dokážou je bohatě „okořenit“ zkušenostmi z reálného života. Svými osobními i klientů, kterým se snaží k finanční gramotnosti dopomoci. Proto se velice těším na další kooperaci. Dobrá práce!

Miroslav Jiřička / grafický designer z Crudio

Jak si objednat naše služby

Již samotná povaha našich nabízených služeb vyžaduje společnou domluvu a proto, prosím, využijte některý z nabízených způsobů komunikace. Spojit se s námi můžete naším kontaktním formulářem nebo nám napsat na e-mail. Využít můžete i naší nabídky zúčastnit se veřejných moderovaných her.

Odesláním vzkazu přes kontaktní formulář souhlasíte s našimi podmínkami o zpracování osobních údajů GDPR.